Lodra per femije Loder Makine Barbi Pink P-B

5,540 Lekë

Lodra per femije Loder Makine Barbi Pink P-B

PERSHKRIMI :

-Kukulla Barbi me shoqen e saj kane vendosur te bejne shetitje me makinene e tyre te bukur pink.
-Makina ka rrota, një çati të hapur dhe vende për dy persona.
-Një ngjyrë rozë e ndezur, sedilje me rrathë, rripa sigurimi të bardhë, thekse argjendtë (si grilë dhe rrota) dhe logoja Barbie shtojnë stilin e nënshkrimit
-Kukulla Barbie vesh një fustan rozë me shtypje gjethe teal dhe këpucë rozë, kukulla e shoqes së saj ka në një fustan të bardhë me model shumëngjyrësh dhe këpucë teal
-Vendosni një kukull në vendin e shoferit, tjetrën në sediljen e pasagjerit dhe shtyni makinën për të filluar udhëtimin tuaj rrugor

SKU: 11635843 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close