fbpx

Lodra Per Femije Loder Kinema me My Littel Pony

5,500 Lekë

Lodra Per Femije Loder Kinema me My Littel Pony P-B

PERSHKRIMI:

Kaloni një mbrëmje të paharrueshme në kinema me Equestria Girls.

Në këtë loje plot me aksesorë, Juniper Montage do të jetë me ju në arkë, ju do ti siguroni një qese kokoshka dhe do të vendoset me ju në radhën e përparme për të shijuar shfaqjen.

Dhe ne fund  ka një vend  ku mund të futni smartphone ose tabletin tuaj për një kinema me efekt të vërtetë.

SKU: 15412692 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close