Lodra per femije Loder Kameleoni Robot P-B

4,040 Lekë

Lodra per femije Loder Kameleoni Robot P-B

PERSHKRIMI:

  • Roboti Chameleon ndërvepron me drita të udhëhequra shumëngjyrëshe.
  • Sytë dhe bishti lëvizin ndërsa  ecën.
  • Tërhiqni gjuhën e tyre dhe kapni ushqimin.
  • Diapazoni 5 metra.
SKU: 34148296 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close