fbpx

Lodra Per Femije Lepurush bezhë

1,700 Lekë

Lodra Per Femije Lepurush bezhë-P-B

PERSHKRIMI:

Lodra e lezetshme e këndshme e ëmbël .

Eshtë kafshë e parë prej pellushi dhe super e butë prej pellushi në një.

Lahet ne makinë larse.

SHOPPING CART

close