Lodra Per Femije Lego Per Bebe clementon

3,920 Lekë

Lodra Per Femije Lego Per Bebe clementon P-B

PERSHKRIMI:

Baby clemy soft permban 60 cope kuba.

E pershtatshme per femije 18muaj +

Ndihmojne ne zhvillimin e inteligjences, dhe ndihmojne ne mesimin e ngjyrave, numrave dhe ideve si te formojme

objekte.

SKU: 84461678 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close