Lodra per femije Kukull Trolls Deluxe Fashion P-B

Krahasoni

2,540 Lekë

Lodra per femije Kukull Trolls Deluxe Fashion P-B

PERSHKRIMI:

  • Me kukullat Trolls fëmijët rikrijojnë skenat e preferuara nga Trolls World Tour ose krijojnë aventurat e tyre të reja.
  • Gjithmonë me stil, Poppy, Satin dhe Chenille janë më elegancë se kurrë.
  • Me veshjet e tyre me ngjyra të ndezura, këpucët, rrathët, aksesorët e flokëve dhe më shumë, këto kukulla janë gati të tregojnë ngjyrat e vërteta në modë.
SKU: 67194754 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close