fbpx

Lodra Per Femije Kukull Barbi

2,500 Lekë

Lodra Per Femije Kukull Barbi P-B

PERSHKRIMI:

Dritat dhe tingujt sjellin këtë kukull magjike Barbie Rainbow Show Princess nga

Dreamtopia.

“Guri i çmuar” në trupin e kukullave të princeshave të ylberit Barbie fillon shfaqjet e dritës

dhe tingullit.

Përjetoni argëtimin e Dreamtopia duke shtyrë “perlën” për të aktivizuar shtatë sekuenca të

ndryshme të dritës dhe tingullit për një moment wow e  spektakolar!

Eshte një efekt magjik i Rainbow Cove që do të dëshironi ta shijoni pa pushim.

Shikoni ndërsa ylberi shumëngjyrësh tregon dritën e fustanit të kukullës së princeshës

Barbie dhe fustan të gjatë, me ngjyra të ndezura.

Një trup i tejdukshëm me një detaje të ngjyrosur  me qafë dhe shpatulla bën një sfond të

përsosur për shfaqjen e dritës së ylberit.

Dhe kur dritat projektojnë në flokët e saj të ndezur rozë, kukulla Barbie duket spektakolare.

Ajo është e gatshme për argëtim të princeshës në Rainbow Cove e veshur me kuroren e saj

të ndritshme portokalli dhe një skaj të gjatë ylberi të zbukuruar me ngjyrime të ndritshme

dhe vija me shkëlqim dhe yje.

Këpucët rozë plotësojnë pamjen mbretërore.

SKU: 86881136 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close