Lodra per femije Kosh Cam Brevettato Millegiochi C242 P-B

22,540 Lekë

Lodra per femije Kosh Cam Brevettato Millegiochi C242 P-B

PERSHKRIMI :

I forte dhe i sigurte;

-Me 4 doreza mbajtese;

-Rrjete rezistente e kundrangecjeve;

-Materiale mbrojtese te bute e qe pastrohen me lehtesi;

-Tapet me veshje qe lahet ne lavatrice ne 30 grade;

-Mbyllje kompakte;

 

Permasat:

Koshi i hapur: L125-P77.5-H83cm

Koshi i mbyllur: l27.5-P76-H94cm

SKU: 11711716 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close