fbpx

Lodra Per Femije Kamion Avengers P-B

4,500 Lekë

Lodra Per Femije Kamion Avengers P-B

PERSHKRIMI:

Luaj dhe argëtohu me kamionin e ri të Avengers të shndërruar
në zonë të lojërave. Përbëhet nga një kabinë dhe një 
rimorkio e shkëputshme, me të cilën mund të luani gjithçka që
dëshironi dhe ku dëshironi,bëhuni Avengers dhe luani me ta.

Dimensionet e produktit: 73 x 46 x 28 CM


SKU: 97992814 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close