Lodra Per Femije Kase Roze dhe e bardhe

3,779 Lekë

Lodra Per Femije Kase Roze dhe e bardhe-1187387-J

PERSHKRIMI:

Kase Roze dhe e bardhe.
Permasat 32x16x25 cm
Lodër për një vajzë, arkë në një dyqan bukurie.
Hyni në rolin e arkëtarit. skanoni mallrat që blejnë klientët, shikoni të gjitha në ekranin Led dhe kaloni kartën për pagesë.

Makina do të llogarisë ndryshimin tuaj dhe sirtari do të hapet automatikisht. Paketa përmban kasën me skaner, tharëse flokësh, 3 pako të vogla parfumesh, kapëse flokësh, kartolinë dhe monedha.
Funksionon me 2 bateri AA (të përfshira).

SKU: 51244574 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close