fbpx

Lodra Per Femije Hapat e parë Arush

5,500 Lekë

Lodra Per Femije Hapat e parë Arush-P-B

PERSHKRIMI:

Një loder fantastike 2 në 1 ecje dhe aktivitete për të mësuar dhe luajtur me të.

Kopshtari për fëmijë jane hapat e parë lodër shëtitëse e cila stimulon kopshtarin tuaj të vogël për të mësuar se si të ecni në sigurinë totale në shoqëri të kopshtarit të ariut qesharak.

Ai gjithashtu stimulon luajtjen e roleve dhe kordinimin manual falë aktiviteteve të shumta.

SKU: 85211344 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close