Lodra Per Femije Cicciobello Olaf

Krahasoni

13,300 Lekë

Lodra Per Femije Cicciobello Olaf P-B

PERSHKRIMI:

Cicciobello Olaf Outfit

Ai kthehet me heronjtë e tij të preferuar në filmin e tij të ri, Frozen 2!

Cicciobello ballafaqohet me fëmijët me jumpsuit Olaf që nuk është parë kurrë më parë.

Hunda e karotës së Olafit në kapuçin e pantallonave të gjera është shumë e lezetshme me sytë e saj të mëdhenj dhe dhëmbët
e bardhë.

Cicciobello në pantallona të gjera duket tamam si burrë dëbore! 

E vetmja gjë që duhet të bëhet në mënyrë që Cicciobello të mos qajë, vendosni biberonin portokalli dhe 
përqafojeni fort.

Brenda kutisë; ka një Cicciobello Olaf dhe një biberon.

SKU: 47221313 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close