Lodra per femije BOX BREVETTATO MILLEGIOCHI C243 P-B

Krahasoni

19,040 Lekë

Lodra per femije BOX BREVETTATO MILLEGIOCHI C243 P-B

PERSHKRIMI :

I forte dhe i sigurte;

-Me 4 doreza mbajtese;

-Rrjete rezistente e kundrangecjeve;

-Materiale mbrojtese te bute e qe pastrohen me lehtesi;

-Tapet me veshje qe lahet ne lavatrice ne 30 grade;

-Mbyllje kompakte;

 

SKU: 14232895 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close