Lodra Per Femije Borebardha ne kuzhine

5,600 Lekë

Lodra Per Femije Borebardha ne kuzhine P-B

PERSHKRIMI:

Rrokullisni numrin për të aktivizuar lugën e Borëbardhës duke nxitur pjekjen dhe shoqen e

saj  ketrin që perzien brumin.

Furra ka një raft rrotullues që rrëshqet aq shumë sa ëndërrimtarët mund të pretendojnë se

byreku ne shtepine e Borebardhes po piqet.

Para se të luajnë me setin, vajzat mund te vendosin aksesorin e gatuar të byrekut në furrë dhe  mbyllin derën.

Pastaj, kur të jenë gati   te bëjnë pjekje me Borëbardhën, ata mund të vendosin

aksesorin e byrekut të pjekur në furrë, të mbyllin derën dhe të hapen përsëri për të parë

byrekun e pjekur.

Me shpatullën,e furrës dhe tavën e kifit, vajzat mund të luajnë histori të ndryshme dhe

emocionuese të gatimit në kuzhinë me këtë princeshë të ëmbël dhe të dashur!

SKU: 77547765 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close