Lodra per femije Barbie Me Makine Te Bardhe P-B

9,540 Lekë

Lodra per femije Barbie Me Makine Te Bardhe P-B

PERSHKRIMI:

-Me makinen e saj Barbie do të jetë në gjendje të zhurmojë nëpër rrugët e botës.

-Makina eshte e pajisur me dy dyer që hapen dhe rrota që kthehen.

Fëmijët do të argëtohen shumë duke vozitur dhe eksploruar botën, sepse me Barbie, ju mund të jeni gjithçka që dëshironi.

Përfshin një kukull Barbie me veshje dhe pajisje dhe një Fiat 500.

SKU: 21796535 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close