,

Lodra per femije And Set kove plazhi lopate dhe kreher 13 cm h 20 cm Speedy OTOA0220

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

518 Lekë

Lodra per femije And Set kove plazhi lopate dhe kreher 13 cm h 20 cm Speedy OTOA0220

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Willa (verified owner)

  Good quality

  Willa

 2. Amirah (verified owner)

  Very fast delivery

  Amirah

SHOPPING CART

close