,

Lodra per femije And Set kamion plazhi kove lopate kreher dhe forma 36×19 cm h 22 cm Bob OTOA0202

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,680 Lekë

Lodra per femije And Set kamion plazhi kove lopate kreher dhe forma 36×19 cm h 22 cm Bob OTOA0202

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Latifa (verified owner)

  Good service

  Latifa

 2. Erinda (verified owner)

  Very fast delivery

  Erinda

SHOPPING CART

close