Lodra per femije Aerosol Bretkose Chicco P-B

7,040 Lekë

Lodra per femije Aerosol Bretkose Chicco P-B

PERSHKRIMI :

-Nuk ka asgjë më të keqe se një hundë e bllokuar – veçanërisht të vegjlit vuajnë më shumë nga ajo. Ata nuk mund të marrin frymë qartë, nuk mund të pinë mirë, janë të pakënaqur dhe qajnë. Aerosoli me ngjyra i trajton inflamacionet e traktit të sipërm respirator – të tilla si ftohjet dhe rrjedhja e hundës, ose pezmatimet e traktit të poshtëm të frymëmarrjes, siç janë bronket e ngushta. Thithja e butë pastron rrugët e frymëmarrjes së foshnjës tuaj dhe e bën frymëmarrjen shumë më të lehtë. 

-I përshtatshëm që nga lindja .
-Përfshihen 2 maska ​​të buta të bëra nga silikoni i butë.
-Për trajtimin e traktit të sipërm dhe të poshtëm të frymëmarrjes.
-E shpejtë dhe efektive.
-Alternativë e sigurt për thithjen me avull.

SKU: 24999964 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close