Loder Per Femije Kukull Barbie Fustan Festash

5,880 Lekë

Loder Per Femije Kukull Barbie Fustan Festash -PB

PERSHKRIMI:

Duke reflektuar shkëlqimin dhe gëzimin e festave të festave, kukulla Barbie e 2019-ës është festa përfundimtare e një sezoni plot dashuri.
Kukulla e festave Barbie shkëlqen në një fustan elegant me printe festive të kuqe dhe të bardhë dhe detaje me shkëlqim argjendi. Një detaj i mrekullueshëm i harkut zbukuron shpatullën e fustanit, duke plotësuar një tren të kuq saten.

Flokët e saj të gjatë biondë janë stiluar në valë me një pjesë dramatike anësore dhe vathët e argjendtë me llambadar e plotësojnë pamjen.
Paketimi i projektuar posaçërisht është ideal për dhënien e dhuratave dhe me siguri do ta bëjë kukullën Barbie të festës 2019 një kujtim të çmuar për vitet në vijim.

Lëreni çdo kujtim të dashur t’ju ngrohë zemrën ndërsa ne shikojmë përpara për raste të gëzueshme me kukullën Barbie të festës 2019. Për 6 vjeç e lart. Përfshin stendën e kukullave dhe certifikatën e autenticitetit.

SKU: 96966335 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close