Loder Kuzhine Masha & Ariu P-B

Krahasoni

6,300 Lekë

Loder Kuzhine Masha & Ariu P-B

PERSHKRIMI :

-Masha dhe Ariu bëhen kuzhinierë për të gatuar me ju!

-Me kuzhinën modulare shumëngjyrëshe, të vegjlit mund të luajnë duke krijuar  receta me enët e reja dhe  të gjitha veglat e ofruara.

-Pjata e parë, e ëmbël është një tortë e shijshme boronice.

-Stacioni i kuzhinës, i cili përfshin të gjithë elementët plastikë me skaj të rrumbullakosur për sigurinë e fëmijëve, përfshin një frigorifer të vogël, një lavaman, një zjarr, një tenxhere, shpërndarës të kripës dhe piperit dhe një furrë të vogël.

 

SKU: 38448258 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close