fbpx

Loder Krevati Mickey Mouse

2,000 Lekë

Loder Krevati Mickey Mouse-P-B

PERSHKRIMI:

Lodër krevati dhe shumëngjyrëshe me personazhin e njohur të Disney Mickey të akorduar në ngjyrë blu.
Thjesht tërhiqni yllin e kuq plastik dhe melodia do të fillojë 
Lodra ndihmon në zhvillimin e dëgjimit, aftësive manuale dhe perceptimit të prekshëm. 
SKU: 52385632 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close