Loder Arme Luftarake 1174501-J

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

839 Lekë

Loder Arme Luftarake 1174501-J

PERSHKRIMET:

 

Loder me tinguj realistë të betejës, dridhje dhe drita ndezëse.
Punon me 2 bateri AA (të përfshira).

Permasat e Paketimit: 22x3x14 cm

Mosha e rekomanduar 3 vjeç e lart.

*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

SKU: 36258893 Category: Tag:

SHOPPING CART

close