fbpx

libra per femije Ferma

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

600 Lekë

libra per femije Ferma

PERSHKRIMI:

Sa gazmore është ferma me kafshët e saj pushatake, të këndshme e të buta! Pa dëgjo si bën fësh-fësh gruri në arë, bërr-bërr traktori në fushë, pllaq-plluq uji në kovë… Sa shumë gjëra mund të mësojë e sa shumë miq mund të njohë bebja juaj!Po sa të këndshëm janë ata kur i sheh dhe i prek! Këtë kënaqësi jua jep ky libër prej kartoni të plastifikuar, që është i përshtatshëm, i sigurt e argëtues për fëmijët. Ndërsa luajnë, ata do të mësojnë e do të zbaviten pa fund bashkë me ju.

Përmasat: 130 x 130 mm

SHOPPING CART

close