,

Letra 4D Per Femije Me Kafshe

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,400 Lekë

Letra 4D Per Femije Me Kafshe

PERSHKRIMI

Mesoni kafshet/peshqit/dinosauret/insektet me Fancy Zoo. Shkarkoni aplikacionin dhe kenaquni me femijen tuaj duke luajtur dhe mesuar sebashku. Vjen ne 14 Gjuhe te ndryshme.

Nje loje interesante, ku vendosen objekte virtuale 4D ne nje skene te vertete, që tregon një imazh të drejtpërdrejtë përmes një tableti, telefoni celular, në mënyrë që të arrihet ndërveprim i drejtpërdrejtë ndërmjet përdoruesve dhe mjedisit. Me kamerën për të kapur modelin njohës të kafshëve në kartat, mund të bashkëveproni me kafshët dhe të bëni fotografi me atë të preferuar dhe të ndani me miqtë.

Stimuloni kureshtjen e fëmijëve tuaj, ata do të shohin kafshët duke cicëruar, vrapuar dhe rrotulluar 360 grade.

Kafshët në kartat do të shfaqen nga 4D në ekran përmes teknologjisë AR.

Suportohet modaliteti VR, duke ju bere pjese e nje bote te vertete kafshesh.

Një sistem teknologjik që mëson faktet në lidhje me kafshët tokesore dhe detare, zogjtë, insektet dhe dinosaurët; e gjithë kjo nga vizualizimi audio.

Një lodër ndërvepruese, prindërit mund të bashkohen duke luajtur me fëmijët e tyre.

Si ta përdorni:

 1. Skanoni kodin QR në pjesën e prapme të kutisë për të shkarkuar Aplikacionin. Ose kërkoni “Fancy Zoo” në Apple Store. (IOS 5.0 e siper ose Android 4.0 e siper)
 2. Aktivizoni Aplikacionin: Skanoni kodin QR të vendosur brenda kutisë për të aktivizuar aplikacionin.
 3. Drejtojeni kameren tek një nga kartat dhe kafsha do të vijë në jetë menjëherë. Kafshët janë në gjendje të flasin, kërcejnë, ecin, notojnë, fluturojnë, etj.

Mund të zgjidhni 14 gjuhë, nëse nuk zgjidhni gjuhë kur nisni, default është anglisht dhe arabisht. Nëse zgjidhni anglisht, do të ketë vetëm anglisht, anglishtja është gjuha e paracaktuar.

SKU: 45394658 Categories: , Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Evgenia (verified owner)

  Good service

  Evgenia

 2. Ermira (verified owner)

  Very fast delivery

  Ermira

SHOPPING CART

close