fbpx

Lavatrice Loder per femije 17x11x22 cm 1125227-J

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,999 Lekë

Lavatrice Loder Per Femije 17x11x22 cm 1125227-J

PERSHKRIMI :

Lavatriçe për fëmijë me lëvizje kovë.
Hapeni dhe derdhni detergjentin
Shtypni butonin e larjes automatike.
Ka 3 butona larjeje.
Punon me 3 bateri AA (të përfshira).

SKU: 87824928 Category: Tag:

SHOPPING CART

close