Lavaman, me Montim në mobilje, Porcelan, i Bardhë, Dia.39.5xH16 cm 24989

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

9,786 Lekë

Lavaman, me Montim në mobilje, Porcelan, i Bardhë, Dia.39.5xH16 cm 24989

PERSHKRIMI:

Lavamani për mobilje AZZURA ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmëri afatgjatë, lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje. Lavamani për mobilje AZZURA ofron një stil bashkëkohor, të përshtatshëm me çdo arredim tualeti. Forma e tij katrore sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndrojë e tillë vit pas viti. Lavamani AZZURA është një vlerë e shtuar në ambientet tuaja.

 • Mënyra e montimit : Montim në mobilje
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Diametri : Dia.39.5 cm
 • Lartësia : H16 cm

SHOPPING CART

close