Lavaman CORFU porcelani 52x100cm. 03352

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,990 Lekë

Lavaman CORFU porcelani 52x100cm. 03352

PERSHKRIMI:

Lavamani për mobilje CORFU ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.Lavamani për mobilje CORFU ofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti.Forma e tij sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndroje e tillë vit pas viti. Lavamani CORFU është një vlere e shtuar në ambientet tuaja.

  • Gjerësia : 100 cm
  • Thellësia : 52 cm

Lavaman CORFU

SHOPPING CART

close