Lares Micellar Per Fytyren Me Argjile Roze

1,624 Lekë

Lares Micellar Per Fytyren Me Argjile Roze G-C

PËRSHKRIMI

Kujdesuni për lëkurën tuaj me larësin micellar nga CAFÉ MIMI me argjilë rozë!

Larësi micellar pastron butësisht dhe qetëson lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.

Argjila rozë e përfshirë heq toksinat, hidraton lëkurën dhe ngushton poret.

Ekstrakti i frutave të pasionit zbut ushqen dhe lehtëson acarimin.

Ekstrakti i Mirabilis promovon rigjenerimin e lëkurës, tonifikon dhe barazon ngjyrën e fytyrës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen para përdorimit, aplikojeni produktin në fytyrë të thatë me një pëlhurë pambuku dhe filloni të pastroni lëkurën.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Passiflora Incarnata (Passion Fruit) Fruit Extract (Passion Fruit Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Propanediol, Butylene Glycol, Mirabilis Jalapa (Mirabilis) Extract (Mirabilis Extract), Caprylyl / Capryl Glucoside, Betaine (from Sugar Kaolin (Rose Clay) (Pink Clay), Panthenol (Provitamin B5), Polysorbate 20, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume

SHOPPING CART

close