Kuti buke plastike me vend per thiken dhe kapak bambu per prerjen e bukes 42x24cm ONLINE

(2 customer reviews)
Tescoma

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,900 Lekë

Kuti buke plastike me vend per thiken dhe kapak bambu per prerjen e bukes 42x24cm ONLINE

SKU: 51427177 Category: Tags: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Galiene (verified owner)

  Good service

  Galiene

 2. Roksana (verified owner)

  Good quality

  Roksana

SHOPPING CART

close