Kupe Ovale 10.2×8 Zemer 360 1166259

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

349 Lekë

Kupe Ovale 10.2×8 Zemer 360 1166259-J

PERSHKRIMI:

Lejohet të përdoret në mikrovalë dhe pjatalarëse.

Ngjyra e Bardhe

Materiali i ri i produktit kockor

Kapaciteti 360 ml

Diametri x Lartësia 10×8 cm

SKU: 91525152 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close