Kupa Silikoni Me Ngjitje ( Masat S.L.XL )

Krahasoni

900 Lekë

Kupa Silikoni Me Ngjitje ( Masat S.L.XL )-SH

PERSHKRIMI:

Sytjena jonë pa rripa është projektuar për t’i siguruar gjoksit tuaj një ngritje të menjëhershme për të promovuar një pamje më të rrumbullakët duke u siguruar që të ndiheni rehat dhe të dukeni për mrekulli.

Vjen në përmasat e kupave AB, CD & EF në ngjyrat e zeza dhe bezhë për t’iu përshtatur çdo rasti
Çdo shirit ngjitës për ngritjen e gjoksit është bërë duke përdorur vetëm silikoni të zgjedhur me kujdes që është i lehtë dhe i butë për t’ju sjellë sutjena pa rripa që janë të rehatshme për t’u veshur dhe të sigurta për përdorim të përditshëm.

Ndryshe nga pjesa tjetër, sutjenat tona shtytëse të ripërdorshme nuk lënë pas asnjë mbetje ngjitëse
MATERIALI: Bërë nga silikoni me shtresë të jashtme pambuku
UDHËZIME KUJDESI: Fshijeni me leckë të lagur dhe lëreni të thahet, zëvendësoni mbulesën plastike pas përdorimit
TË LARE DHE RISHPËRDORUSHME: Ne e projektuam këtë sytjena ngritëse të gjoksit silikoni që të jetë edhe i ripërdorshëm dhe i larë, duke e bërë atë zgjedhjen ideale për përdorim të përditshëm.

Ju mund t’i pastroni lehtësisht pastat e gjirit duke i shpëlarë me ujë të ngrohtë së bashku me sapun të butë dhe ato do të jenë gati për t’u ripërdorur përsëri.
TË PASQYSHME DHE PA RRIPA: Kjo palë mbulesa për ngritjen e menjëhershme të gjoksit pa rripa nuk shikohet duke ofruar mbrojtje për zonën e thithkave.

Sutjenat tona të ripërdorshme pa shpinë janë të papërshkueshëm nga uji dhe qëndrojnë të sigurt gjatë gjithë ditës pa u rrëshqitur, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për ndonjë moment të sikletshëm.
PËR ÇDO RAST: Pavarësisht nëse do të shkoni në pishinë ose thjesht dëshironi të dukeni të mrekullueshëm për një martesë, kopertinat tona të padukshme push up janë zgjidhja perfekte për çdo festë apo rast.

Zgjedhja ideale për t’u veshur me bluza, rroba banje, fustane pa shpinë, fustane të thellë V, fustan nusërie dhe çdo veshje tjetër që keni në mendje.

 

 

SHOPPING CART

close