Kullese Dyshe per Kuzhinen

Krahasoni

1,120 Lekë

Kullese Dyshe per Kuzhinen-BALK

PERSHKRIMI:

Kullese Dyshe per Kuzhinen.

Mjaft praktike edhe e thjeshte ne perdorim, me nje doreze qe ju ndihmon ta perdorni ate lehtesisht.

Perveç kulleses, eshte dhe tasi qe e ben shumefunksional edhe per tharjen e fruta-perimeve qe lani.

Mund te ndahen, duke i perdorur lehtesisht edhe te ndara.

Nuk lejojne qe ushqimet te derdhen teksa hiqni ujin fale ndertimit multifunksional.

Krijuar nga plastike cilesore, qe nuk demton shendetin.

E lehte per t’u pastruar.

Pjesa e kulleses se brendshme rrotullohet 360°.

Permasat: 23Cm * 23Cm * 10.5Cm.

 

SKU: 64292362 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close