, ,

Kukull per Vajza me Princess Elsa

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

770 Lekë

Kukull per Vajza me Princess Elsa-BALK

PERSHKRIMI

Kukull per Vajza me Princess Elsa per te gjitha adhurueset e vogla.

Vajzat e vogla do te argetohen dhe luajne me kete kukull, frymëzuar nga filmi i animuar i Disney, Frozen.

Ne paketim perfshihet edhe nje kurore per vajzen tuaj, qe te ndihet si princesha e saj e preferuar.

E rekomandueshme per femije mbi 3 vjeç.

SKU: 66667559 Categories: , , Tags: , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Eleanor (verified owner)

  Super

  Eleanor

 2. Serenity (verified owner)

  Very fast delivery

  Serenity

SHOPPING CART

close