Kukull Baby Born P-B

11,200 Lekë

Kukull Baby Born P-B

PERSHKRIMI :

Baby Born si nje femie i vertete.

Qesh,qan,ushqehet,ben pipin,dhe kerkon te nderroje pelenen e saje,

Vajzat e vogla ne rolin e mamase do te argetohen pa fund duke u kujdesur per te.

SKU: 72469919 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close