Kufje YAMAHA-HPH-150

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Kufje YAMAHA-HPH-150

PERSHKRIMI:

Drejtuesit 1,6 "të dizenjuar me mbështjellje zëri CCAW që ofrojnë një gamë të gjerë frekuencash dhe përgjigje precize.
Dizajn rrethor që arrin izolim të shkëlqyeshëm. 
Jastëkët e saj prej lëkure sintetike dhe rezistenca e lartë ndaj dridhjeve sigurojnë rehati maksimale dhe një nivel të lartë izolimi.
Me strumbullar tre-dimensionale të krahut dhe gjatësi të rregullueshme me mekanizëm rrëshqitës që lehtëson lodhjen pas një kohe të gjatë përdorimi.
Predha kufjesh të lëvizshme për monitorim me një vesh të vetëm. 
Mbështetje plastike prej alumini të derdhur me ngarkesë të rëndë dhe të qëndrueshme.
Kufje të nivelit të lartë të monitorimit që ofrojnë tingull të ekuilibruar të vërtetë ndaj burimit origjinal.
Krahas kufjeve HPH-MT17 përveç që janë perfekte për përzierjen dhe regjistrimin në studio.
Janë ideale për monitorimin e mikseve gjatë shfaqjeve drejtpërdrejt falë niveleve të tyre të presionit të lartë të zërit dhe qëndrueshmërisë.
Kufjet zanore me rezolucion të lartë HPH-MT7 janë krijuar për të dhënë tingull të sheshtë, me rezolucion të lartë.
Me imazhe stereo të sakta në çdo nivel të presionit të tingullit për të riprodhuar të gjitha nuancat e burimit origjinal të sinjalit me nivelin më të lartë të saktësisë së mundshme.
Yamaha ka aplikuar dekada të grumbulluara të njohurive dhe përvojës në prodhimin e pajisjeve profesionale të nivelit të lartë audio në hartimin e secilës dhe çdo përbërësi akustik në këto kufje.

Markë YAMAHA
Ngjyra e zezë
Teknologjia e lidhjes Usb
Emri i modelit   HPH-150B
Mbi faktorin e formës së veshit
Kabllo kufjesh 3.5 mm


SHOPPING CART

close