Kufje me Bluetooth JBL E450BT

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,750 Lekë

Kufje  me Bluetooth JBL E450BT

PERSHKRIMI:

Bass super i fortë dhe i pastër
Audio me cilësi të lartë (HD)
Mbështetni iOS, Android
Distanca e lidhjes: 10 m
Bluetooth: V5.0

 

 

Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close