fbpx

Kufje “I-Jmb” Sportive Me Bluetooth

799 Lekë

Kufje “I-Jmb” Sportive Me Bluetooth-1180369 J

PERSHKRIMI:

Kufje Bluetooth me mikrofon version 4.1, me një rreze prej 10 m, kapacitet baterie 55mAh, kohë pune 2 orë, kohë karikimi 1-2 orë, kohë gatishmërie 100 orë dhe fuqi mikrofoni 2 * 5 Mw.

Përmban udhëzime.

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia e paketimit: 9x2x19 cm

SHOPPING CART

close