-33%
,

Kufje Buds Live

Krahasoni

2,800 Lekë 4,200 Lekë

Kufje Buds Live KO

PERSHKRIMI:

Prezantojmë Galaxy Buds Live.

Kufja e projektuar për t’u sintonizuar me çdo moment.

Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, një përshtatje që lejon të hyjë mjedisi juaj natyral dhe një altoparlant të optimizuar për një përvojë më të mirë.

Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

SHOPPING CART

close