Krevat Folez, Trixie, 36409, 35x26x41 cm 53008

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,590 Lekë

Krevat Folez, Trixie, 36409, 35x26x41 cm 53008

PERSHKRIMI:

Krevati Folez përdoret nga kafsha juaj për një pushim të shkurtër apo të thellë. Në këtë krevat kafsha juaj mund të relaksohet dhe ndihet komfort në qetësinë e tij.

  • Përmasat : 35xx26x41 cm
Krevat Folez
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close