Krem Ushqyes I Thelle Per Kembet Me Shea Dhe Papaya

1,316 Lekë

Krem Ushqyes I Thelle Per Kembet Me Shea Dhe Papaya G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i gjalpit të Sheas zbut, ushqen dhe hidraton edhe lëkurën shumë më të thatë të këmbëve. Ekstrakti i papayas ka një efekt të theksuar anti-inflamator, rigjenerues dhe qetësues.

Gjalpi i Sheas zbut dhe rigjeneron në mënyrë perfekte lëkurën.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni sasinë e kërkuar të kremit në lëkurën e thatë dhe të pastër të këmbëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract (Papaya Extract), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Glyceryl Monostearate, Hydroxyethyl Urea, Betaine (from Sugar Beet), Cetearyl Alcohol, Vegetable Glycerin (Vegetable), Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Perfume, Citric Acid Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer

SHOPPING CART

close