Krem Trupi Zbutes Dhe Tonifikues

2,352 Lekë

Krem Trupi Zbutes Dhe Tonifikues G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i Anise e bën lëkurën elastike dhe përmirëson ndjeshëm tonin e saj.

Vaji i trumzës ka një efekt tonik dhe rigjenerues.

Vaji i susamit hidraton dhe zbut lëkurën dhe mbron nga humbja e elasticitetit.

Vaji i kanellës freskon lëkurën, i jep një ngjyrë dhe shkëlqim të shëndetshëm.

Vaji i rozmarinës stimulon qarkullimin e gjakut dhe rikthen elasticitetin e lëkurës.

Produkti përmban mbi 98% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

INCI: Aqua, Zingiber Officinate Root floral water, Organic Butyrospermum Parkii butter, Zingiber Officinate extract, Sesamum Indicum Oil, Caprylic / capric triglycerides, Rosmarinus Officinalis essential Oil (Rosemary oil), Thymus Vulgaris Oil (Thyme oil), Illicium Verum Oil (Anise oil), Curcuma longa Root extract (Turmeric extract), Glycerin, Mentha Piperita Oil (Peppermint oil), Cinnamon essential Oil (Cinnamon oil), Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol.

SKU: 43681297 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close