Krem Trupi Per Lekure Te Bute Dhe Delikate

Krahasoni

1,484 Lekë

Krem Trupi Per Lekure Te Bute Dhe Delikate G-C

PËRSHKRIMI

Argani i jep lëkurës një ndjenjë të këndshme komoditeti dhe kujdesi, ndihmon në përmirësimin e mikrorelievit të trupit, krijimin e një siluete të përsosur, duke e bërë lëkurën elastike të përkryer dhe të lëmuar.

Ekstrakti i irisit është i përsosur për kujdesin e lëkurës së thatë, ndihmon në rivendosjen e lidhjeve të kolagjenit, rrit elasticitetin, duke e bërë lëkurën tërheqëse dhe të butë.

Produkti përmban mbi 95% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Argania Spinosa Kernel (Argan) Oil (Argan oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil (Almond oil), Glycine Soja (Soybean) Oil (soybean oil), Butyrospermum Parkii (Shea butter) oil ( Shea Butter), Iris Germanica Root (Iris) Extract (Iris extract), Stearic acid, Cetearyl Alcohol (from coconut oil), Glyceryl Monostearate, Vegetable Glycerin (from vegetable oils), Ethylhexyl Stearate, Ceteareth-20, panthenol (provitamin B5) , Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Perfume, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer

SKU: 37286326 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close