Krem Shkelqyes, Hidratues Dhe Permireson Pamjen E Venitur Te Fytyres

3,360 Lekë

Krem Shkelqyes, Hidratues Dhe Permireson Pamjen E Venitur Te Fytyres G-C

PËRSHKRIMI

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Hidraton thellë, eleminon shenjat e lodhjes, duke e lënë fytyrën të freskët dhe të pastër.

Përmban grimca reflektuese që transformojnë menjëherë lëkurën dhe japin një shkëlqim magjik. Ekstrakti organik i zambakut të bardhë në krem qetëson lëkurën, përshpejton rigjenerimin e saj dhe përmirëson ngjyrën, ndërsa peptidet bimore aktivizojnë prodhimin e kolagjenit dhe elastinës në qelizat e lëkurës, duke rritur dukshëm elasticitetin e saj.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurën e pastër të këmbëve derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Nuphar Luteum (Water Lily) Root Extract, Glycerin, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rye Protein, Hydrolyzed Oats Protein, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate, Emulsifying Wax, Betaine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Sunflower Oil), Palmitoyl Tripeptide-1 (and) Palmitoil Tetrapeptide-7) (Plant Peptides) , Boron Nitride, Panthenol, Xanthan Gum, Perfume, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Allantoin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

SKU: 89142422 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close