Krem mbrojtës ndaj diellit, për fëmijë, spf 50, 150 ml 231972-M

1,630 Lekë

Krem mbrojtës ndaj diellit, për fëmijë, spf 50, 150 ml 231972-M

PERSHKRIM :

Mbrojtje shumë e lartë për lëkurën e ndjeshme dhe delikate të fëmijëve.

Mbron nga rrezet UVB, UVA dhe UVA të gjatë.

Jo  i yndyrshëm dhe rezistent ndaj ujit

Llak për aktivizimin e lehtë.

Hypoallergenic pa parfum, pa ngjyrues dhe testuar nën kontrollin e pediatrisë.

SKU: 56831858 Category: Tag:

SHOPPING CART

close