Krem Matifikues Fytyre Per Lekuren Problematike Dhe Te Yndyrshme

3,990 Lekë

Krem Matifikues Fytyre Per Lekuren Problematike Dhe Te Yndyrshme G-C

PËRSHKRIMI

Kremi bazohet në vajra natyralë dhe ekstrakte duke përdorur teknologjinë më të fundit.

Ndihmon për të rivendosur ekuilibrin ujë-yndyrë në qelizat e lëkurës, lehtëson acarimin, ngushton poret, e bën lëkurën krejtësisht të pastër, heq shkëlqimin e yndyrshëm, barazon tonin dhe zvogëlon skuqjen.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe përhapeni me lëvizje masazhuese derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Iris Extract, Dicaprylyl carbonate, Shea Butter Ethyl Esters, Organic Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Organic Prunus amygdalus Oil, Glycerin, Lonicera japonica extract (honeysuckle extract), Cananga essential Oil, Hydroxyethyl acrylate (and) Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Polymethyl Methacrylate, Methylmethacrylate crosspolymer, Perfume, Sorbic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 15216489 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close