Krem Liftues I Menjehershem Per Trupin

2,352 Lekë

Krem Liftues I Menjehershem Per Trupin G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpi i kakao ushqen, hidraton, zbut, ringjall dhe tonifikon lëkurën.

Vaji i bajames ngadalëson ndjeshëm procesin e plakjes së lëkurës, duke e mbrojtur atë gjithashtu nga rrezatimi i dëmshëm UV.

Vaji i kajsisë ushqen dhe hidraton lëkurën dhe stimulon sintezën e kolagjenit.

Ekstrakti i Carambola rikthen butësinë e lëkurës, e tërheq dhe e hidraton atë dhe ka një efekt rinovues.

Produkti përmban mbi 98.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të kremit në lëkurë derisa të përthithet plotësisht.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Vitis Vinifera leaf floral water, Organic Butyrospermum Parkii butter, Organic Prunus amygdalus Oil, Theobroma Cacao Oil, Averrhoa Carambola Extract (Carambola extract), Sesamum Indicum Oil (Sesame oil), Prunus Armeniaca Oil (Apricot oil), Glycerin, Caprylic / capric triglycerides, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydro alcoholacetic

SKU: 23416327 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close