Krem Hidratues Me Trendafil Dhe Papaya

1,624 Lekë

Krem Hidratues Me Trendafil Dhe Papaya G-C

PËRSHKRIMI

Kremi hidratues bën pastrimin lëkurës së butë, thatë dhe të ndjeshme.

Ekstrakti i Papayas dhe ekstrakti i trëndafilit lagështojnë dhe tonifikojnë lëkurën, përshpejtojnë proceset e rigjenerimit.

Vaji i bajames parandalon lëkurën e thatë dhe të skuqur.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të shkumes larëse në lëkurën e lagur të fytyrës përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Rosa Damascena Flower Water (Rose Floral Water), Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract (Papaya Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Stearic Acid, Ethylhexyl Stearate, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Almond Oil), Sodium Laureth-5 Carboxylate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Betaine (from Sugar Beet Juice), Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitylglucoside

SKU: 43255357 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close