Krem Hidratues Intensiv Per Trupin Me Lemongras Indian

2,772 Lekë

Krem Hidratues Intensiv Per Trupin Me Lemongras Indian-G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i jep lëkurës efektin e trajtimit Thalasso.

Kompleksi i bazuar në alga deti në kombinim me ekstraktin e limonit ushqen lëkurën me makro dhe mikroelemente, hidraton, rikthen barrierën hidrolipidike të lëkurës.

Lëkura bëhet e butë dhe e shëndetshme çdo ditë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin e gjalpit në lëkurën e pastër dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract (Lemongrass Extract), Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water (Jasmine Flower Water), Vegetable Glycerin (Vegetable), Ethylhexyl Stearate, Gyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Betaine ), seaweed complex: Sargassum Pallidum Extract (Sargassum seaweed extract), Laminaria Japonica (Laminaria) Extract (Japanese Laminaria extract), Fucus Vesiculosus (Fucus) Extract (Fucus extract), Laminaria Digitata Extract (Laminaria extract), Maris Sal, moisturizing Complex: Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Essential Oil (Lemongrass Oil), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Perfume, Limonene, Citral, Hexyl Cinn

SKU: 52935587 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close