Krem Hidratues I Thelle Per Trupin Me Argan

Krahasoni

2,380 Lekë

Krem Hidratues I Thelle Per Trupin Me Argan-G-C

PËRSHKRIMI

Krem organik trupi i pasur me Argan nga ECOLATIER është jashtëzakonisht e pasur me acide yndyrore, aminoacide dhe vitamina.

I lehtë për tu aplikuar, hidraton thellësisht lëkurën e dehidratuar dhe rikthen ekuilibrin hidro-lipid të qelizave të lëkurës.

Përbërësit organikë: Vaji Organik i Arganit është një frut me përmbajtje të lartë të acideve yndyrore të pangopura dhe vitaminës E, i cili ka një efekt të menjëhershëm hidratues, anti-inflamator dhe ushqyes, duke ruajtur ekuilibrin hidro-lipidik.

Rivendos mbrojtjen e shtresës së sipërme të epidermës, ushqen thellë qelizat në nivelin e dermisit dhe rrit elasticitetin e lëkurës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni kremin në lëkurë të pastër derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Salvia Officinalis Leaf (Sage) Extract (sage extract); Vegetable Glycerin (Plant Based), Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Organic Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil (Organic Argan Oil), Stearic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter ( Shea Butter), Saccharide Isomerate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Panthenol (Panthenol), Parfum, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate

SKU: 52322525 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close