Krem-Gjalpe Ushqyes Me Goji Berry Kineze

2,772 Lekë

Krem-Gjalpe Ushqyes Me Goji Berry Kineze G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti i Goji Berry Kineze përmbajnë vitamina, acide dhe flavonoide që rinovojnë dhe tonifikojnë lëkurën.

Gjalpi i kakaos ushqen dhe hidraton intensivisht lëkurën, ngadalëson ndjeshëm procesin e plakjes së lëkurës dhe e mbron atë nga rrezet e dëmshme UV.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të gjalpit në lëkurën e pastër dhe masazhoni derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Lycium Barbarum (Goji) Fruit Extract (Goji extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera juice), Vegetable Glycerin (vegetable origin), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Olive oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Alcohol, Stear Acid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Bisabolol, Xanthan Gum, Perfume, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide

SKU: 23368178 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close